| HappyGirl4 a întrebat:

Cine stie cum se pune un pret pe tocmai.ro? Adica cand scriu,, 17lei/buc,, imi zice:Completeaza doar cifre sau cu virgula si 2 zecimale.Cine ma poate ajuta trebuie sa vand urgent niste carti noi noute cu cd! URGENT! Dau funda

Răspuns Câştigător
| AnnaaaMaria a răspuns:

Nu pui 17 lei, pui 16, 99 sau 17, 00

2 răspunsuri:
| mont a răspuns:

Simplu, scrii 17 lei si atat, in descriere poti mentiona ca pretul este per bucata.

| HappyGirl4 explică (pentru mont):

Daca scriu asa imi da:Completeaza doar cifre sau cu virgula si 2 zecimale la fel am mai incercat