| tundemihaly a întrebat:

Cine vrea sa primeasca produse gratuite si bani de la Avon? happy

9 răspunsuri:
| TimoTimo a răspuns:

Toata lumea, iti dai seama.

| dassy a răspuns:

Eu. happy

| adina7 a răspuns (pentru dassy):

Buna! Poti vedea toate cadourile pe care le poti primi si programele de bun venit pe link-ul urmator. De asemenea, te poti inscrie online din pagina accesand tab-ul Formular de inscriere! Te astept!
https://www.facebook.com/pages/Atelierul-tau-Avon/1592428680991967

| dassy a răspuns (pentru adina7):

Gata

| adina7 a răspuns (pentru dassy):

Aici poti vedea tot ce primesti daca te incrii pe pagina Atelierul tau AVON! Gasesti link-ul pentru inscriere la finalul descrierii! Te astept in echipa mea:)! https://www.facebook.com/......814205187/

| dassy a răspuns (pentru adina7):

M am înscris. Acum ce fac? Ce primesc?

| adina7 a răspuns (pentru dassy):

Te rog sa completezi formularul de pe pagina sau sa imi trimiti un mesaj in privat ca sa te pot contacta

| dassy a răspuns (pentru adina7):

Gata.

| tundemihaly explică:

Sunt Manager la Avon, si caut oameni de incredere si seriosi, cine arata brosura Avon pentru prieteniile si pentru rudele. :)

In mod normal, daca cineva arata brosura si face o comanda primeste bani si produsele gratuite de Avon, de exemplu dupa o comanda 150 de lei vine gratuit un rimmel si un ruj + 22 de lei.

Daca te intereseaza sau vrei mai multe detalii, gasesti mine pe facebook: https://www.facebook.com/tunde.mihaly.77
Sau prin email: mtunde7@yahoo.com

P.s. Daca te intereseaza eu trimit gratuit o brosura Avon si daca o sa ai comanda primesti produsele+bani. Daca nu, nu se intampla nimic, nici brosura nu trebuie sa trimesti inapoi :)

Astept raspunsuriile :)