| Nickarden a întrebat:

Cred ca toti ne-am dori sa facem multi bani pe internet, facand lucruri decente. Ai idee cum sa fac bani pe net? Mai multi, nu asa, de o maslina, o scobitoare.

Multumesc,

3 răspunsuri:
| johnnny123 a răspuns:

Felicitari, esti cel de-al 1.000.000-lea om care pune aceasta intrebare, ai castigat un milion de dolari

Serios acum, indiferent de cate ori se va pune aceasta intrebare, raspunsul este acelasi :
Daca vrei sa faci bani pe internet, trebuie sa ai cunostinte de programare, webdesign, administrare servere, SEO, etc.

Nu exista nici o metoda magica de a face bani fara cunostinte si mult efort. Doar cu clica-clica in fata ecranului nu vei face niciodata bani.

Răspuns utilizator avertizat