| alexsaxx2323 a întrebat:

Cu ajutorul fondurilor europene, vreau sami fac o afacere
Vreau sa ridic o pensiune plus piscina interioara
Problema este cati bani am voie sa scot si daca imi este permis aceasta
Va rog un mic ajutor sau sfat daca se poate

4 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Sami? Ia fa tu o afacere cu niste cratime...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa nu intelegem gresit. Uniunea Europeana nu iti da atatia bani cat iti trebuie.E doar un ajutor.Trebuie sa mai ai tu bani, multi mai multi ca sa pornesti afacerea. Si nu ti-i da pe toti deodata.mai intai 70 % si apoi dupa ce dovedesti cu acte la ce ai folosit banii(chitante de unde a cumparat materiale etc) iti da si restul. iti este permis desigur, dar iti trebuie multi mai multibani decat iti da cei de la Uniune.

| Andrei_Nikol_1970 a răspuns:

Ai voie sa scoti bani in functie de ce salariu ai

| RazvanPatrick a răspuns:

Salut. Si eu imi doresc sa imi deschid o afacere, dar nu am inca suficienti bani. Pana ajung la sumele necesare, am inceput sa investesc in ceva intermediar. Cred ca te poate ajuta sa iti multiplici veniturile: https://recyclix.com/? id=030ccc96e896ca