| goldenbullet a întrebat:

Cum as putea sa castig bani

7 răspunsuri:
| ImpotrivaSistemului a răspuns:

Salut! Dacă ești la început recomand să începi cu ceva ușor și care nu te costă nimic. Eu am început să fac bani pe net scurtând link-uri cu un site și să le postez peste tot pe internet, iar de fiecare dată când cineva dă click pe link-ul acela și dă skip ad după 5 secunde ești plătit. Cel mai mult poți câștiga 12$ pentru 1000 de click-uri dacă sunt din Norvegia. Gândește așa...azi scurtezi 10 link-uri și le pui pe net, fiecare din ele iti aduce câte 10 click-uri zilnic, deci 100 de click-uri zilnic, mai faci alte 90 in următoarele zile care și ele aduc alte 10 click-uri pe zi, astfel ajungi la 1000 de click-uri pe zi, să luăm cazul in care ai click-uri slabe și ai o medie de 5$ pe 1000 de click (la mine media e de 8 și ceva). deci vei face câte 5 dolari zilnic după ce ai postat 100 de link-uri bune și acum nu mai trebuie să faci nimic. Gândețte-te dacă ai pune 1000 de link-uri bune, atunci ai face 50$ pe zi că ai muncit 3 zile să pui toate link-urile. Sună bine, nu? Nu ai limită de link-uri și o grămadă de locuri unde să le pui, forumuri, social media, youtube....peste tot! Fă-ți cont aici și începe să câștigi bani: http://tinyurl.com/noc2m77

Un mic sfat, dacă un site nu te lasă să postezi link-ul scurtat, mai scurtează-l iar cu tinyurl, de obicei facebook nu te mai lasă.

Succes!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Uite o idee creata... ce zici sa muncesti

| Pandhoraa a răspuns:

Categoric, muncind
asta daca vrei sa faci un ban cinstit
ai putea incerca sa lucrezi ca operator interviu asitat de calculator
https://www.mercury.ro/......ator-cati/
poti lucra de acasa, e un job part-time, ai si contract de munca
mai poti completa sondaje online dar aici vei fi recompensat cu vouchere dupa ce acumulezi un numar de puncte
https://www.exprim.ro/
bafta!

| Sufletzelll a răspuns:

Cel mai simplu si corect, mergi la munca happy

| singuraticul90 a răspuns:

Cea mai buna varianta e sa muncesti, dar daca nu iti place munca, poti sa joci la lotto pana castigi happy

| Flav1a a răspuns:

Daca ai peste 18 ani, poti sa iti cauti un loc de munca.

| Domokos_Naomi_1990 a răspuns:

Să te duci să munceti în categoria în care te pricepi