| Iusty15 a întrebat:

Cum castig la Superbingo Metropolis? Nu vreau "reteta exacta a succesului" vreau sa inteleg jocul.Imi poate explica cineva pas cu pas tot ce tine de aceasta loterie?(Va rog nu imi raspundeti cu link-ul paginii lor deoarece am citit dar nu prea am inteles)
Va multumesc!

2 răspunsuri:
| WarriorCat a răspuns:

Din cate stiu, aleg niste tichete care le dai la ''oamenii cu bingo'' ( 2-3 taloane / judet ).
Dupa spun numele oamenilor de pe tichet.
Dupa acel barbat spune niste numere, si trebuie sa bifam pe taloane, si cine face bingo ( linie )... Asta nu am inteles-o laughing.

| Mafiotu007 a răspuns:

Pai uita-te si tu intr-o duminica incepe pe la 17:00 cred, nu stiu exact. Uita-te de la inceput pana la sfarsit si poti intelege singur.

Practic cumperi un bilet de 5 lei, pe acolo, si ia din orase diferite. Daca ai noroc, te suna si castigi.Succes