| luvuhani a întrebat:

Cum poate o fata de 13 ani sa stranga bani? Sper sa nu aveti raspunsuri exagerate.

Dau FUNDA! :*

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ceri la parinti in fiecare saptamana o suma acceptabila si strangi.

| IsabelaIssa a răspuns:

Poti sa vinzi diferite produse direct de pe net, sau prietenilor, colegilor, vecinilor etc, si poti castiga in functie de ce si cat vinzi. Daca te intereseaza lasa-mi un mesaj privat.

| Dragomir_Ovidiu_1980 a răspuns:

Fa temele si la scoala ceri la fiecare 1 2 lei pe tema big grin la mine merge

| luvuhani explică (pentru Dragomir_Ovidiu_1980):

Ar fi o idee, dar din pacate, la noi la scoala profesorii innebunesc daca afla ca le facem tema altora si ne pun 4 straight face sad