| AjutaPeTPU a întrebat:

Cum pot sa transfer dupa un cont de PayPal in alt cont de PayPal? Nu vreau ca banii sa intre pe card, vreau sa fac plati online cu paypal.Multumesc frumos!

2 răspunsuri:
| johnnny123 a răspuns:

Este foarte simplu, in contul de PayPal apasa pe "Send payment"
Nu trebuie decat sa introduci emailul atasat respectivului cont de Paypal si suma pe care vrei sa o trimiti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intri pe paypal.com si ai money transfer sau money payment. Trebuie sa stii e-mail-ul persoanei respective si cam atat.

Ii poti transfera in cont orice suma de bani in cateva minute happy

O zi placuta