| seneorita a întrebat:

Cum sa faci bani online

13 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Market glory. Eu am facut 120 lei si apoi mi-au sters conturile ca m-au prins cu conturi duble.

| IsabelaIssa a răspuns:

Poti sa vinzi diferite produse pe net, si vei avea un comision din vanzari. Cat de mare va fi, asta depinde tine. Lasa-mi un mesaj daca esti interesat.

| mihai69 a răspuns:

Videochat, vinzi spațiu de reclamă pe un blog personal cu zeci/sute de mii de vizitatori unici pe zi, chestii d-astea. A! sau cauți pe ejobs.ro un loc de muncă bine plătit!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Întrebare capcană, nu faci bani online.

Răspuns utilizator avertizat
| DragomirMihail2020 a răspuns:

Salut!
Vrei sa faci Bani de pe Internet iti dau Linkul unde poti chiar sa faci bani.
1 Ai linkul unde poti sa te inregistrezi.
2 Ai un video (continuare video) si urmareste video pentru a afla mai multe detalii.
3 Retragerea se face la 10$ (in paypal, payza, etc).
4 Este usor si sigur si plateste (in maxim o saptamana).
5 Poti sa iti promovezi linkurile cu videoclipuri prin:Facebook, Youtube, Forumuri, movie, movie25.soalluc.to,telepisodes.net,etc.
6 Poti sa uplondez pana la 4, 5Gb si memoria maxima care o ai este de 5Tb (5000Gb).

7 Linkul:
http://goo.gl/njYcjQ

8 Metoda este buna (castiga ca-m 75% din utilizatori peste 150$+/saptamana) iar alti 25% sunt incepatori care sunt la inceput si castiga 10$-50$.

9 Nu este complicat numai daca vezi tutorialul poti afla cum se face:
Acesta este codul cum sa iti copy filmul fara sa descarci si dupa aceea sa uplondez.
? op=my_files&add_my_acc=
Ai grija ca acesta merge sa uplondez numai Filme, videoclipuri.
PS:Nu fisiere sau imagini.

10 Mult Succes la facut bani.
PS:Daca te inregistrezi pe linkul meu si incepi sa te apuci de el sa faci bani eu iti mai dau cateva site-uri unde poti uplonda linkurile tale.
Doar sa trimiti un mesaj privat cu userul tau.

| manuel72 a răspuns:

Facand videochat.

| FlorinM28 a răspuns:

Eu tocmai am primit o plata in PayPal de 10$. O fi mult, o fi putin? Depinde cum privesti lucrurile. Pe http://goo.gl/29b0M8 gasesti detalii. Pe acelasi site gasesti si alte surse de venit pe internet.

| alitzzy a răspuns:

Doar chestii gen ClixSense: http://csl.ink/tHu sau viespar: http://bit.ly/1maNsDl

| sormad a răspuns:

Castiga bani tastand coduri. Inregistreaza-te aici http://asmoney.site/6454156059394/. La 150$ poti scoate banii prin Western Union, Pay Pal sau card. Succes.

| Darius_Marginean_1991 a răspuns:

Joc strategie si dezvoltare care il joci din placere
*nu necesite cunostinte in domenii savante/financiare/stiintifice
*fara depunere
*efort minim
Castig in functie de timpul petrecut in joc.Bani virtuali convertiti in bani reali garantat.Nu va asteptati la castiguri colosale