| alexuut14 a întrebat:

Cum se face plata pe ebay? Si transportul este gratis?
Iar produsele in cat timp ajung?

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Plata se face exclusiv online cu card sau paypal.

transportul difera de la produs la produs

dureaza cam 3 saptamani

| OnuOnulică a răspuns:

Transportul nu e gratis. Produsele ajung în interval de o săptămână.

| AFR81 a răspuns (pentru OnuOnulică):

De ce raspunzi in necunostinta de cauza? Transportul variaza de la produs la produs. Plata se face prin Paypal, asa e cel mai sigur, atat pentru vanzator, cat si pentru cumparator. Produsele ajung in interval de 2-3 saptamani.

| suntserios a răspuns (pentru OnuOnulică):

Mai informeaza te...

| alexuut14 explică (pentru OnuOnulică):

Cam cat ar dura transportul din America pana in Romania? Si cam cat ar costa?
Si iti ia bani si pentru transport de pe card?

| S3bastiaNN a răspuns:

Plata o faci cu PayPal. Transportul variaza de la vanzator la vanzator. Oricum, cu atat e mai scump transportul probabil va veni mai repede (asta daca vanzatorul e onest si chiar da toti banii pe shipping). Produsele ajung in functie de locatie. Din Europa dureaza 1 saptamana sau 2, iar din China poti astepta mult si bine chiar si 2 luni. Din USA nu stiu sa-ti spun si nu vreau sa vorbesc in necunostinta de cauza.

| alexuut14 explică:

Pai transportul este gratuit? La toate produsele?