| aldea14 a întrebat:

Dacă am cont bancar la Banca Transilvania, și trebuie să trimit bani prin transfer bancar unei alte persoane prin BRD, este posibilă această opțiune?

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Daca persoana destinatara a banilor are cont la BRD-GSG ai doua optiuni de trimitere a banilor:
1.Depui un ordin de plata la Banca Transilvania si aceasta vireaza banii in contul respectivului de la BRD-GSG.
2.Depui numerar in contul respectivului la o unitate BRD-GSG.