| Danutzul2000 a întrebat:

Daca vreau sa cumpar ceva in rate(cazul meu un pc) de pe pcgarage, trebuie sa am carte de munca, sau decat cardul?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Ca sa cumperi ceva de pe PCgarage, trebuei sa ai un card bancar sau un credit card, pe numele tau cu care poti face tranzactia. Daca esti minor (sub 18 ani), ai nevoie de mama, sau tata sa faca tranzactia!

3 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Trebuie sa detii un anumit tip de card--- vezi, in link, care sunt cardurile acceptate pentru plata ratelor :http://www.pcgarage.ro/info/plata/in-rate/

suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca ai deja card de credit este suficient, daca nu ai nevoie sa fii angajat pentru a putea optine un credit sau un card de credit

| Băă_Andrei_1999 a răspuns:

Nu iti trebuie neaparat o carte de munca. Poti sa vorbesti cu parintii tai sa faca acest lucru.