| bleakk a întrebat:

Daca vreau sa-mi fac un cont PayPal merge sa atasez la el un card (cred ca junior) de la Raiffeisen pe care-l foloseam sa primesc bursele de la liceu?

1 răspuns:
| ionutktm99 a răspuns:

Incearca, trebuie sa ai pe el minim 2 euro daca este card de debit o sa mearga, cand il inregistrezi o sa iti ceara sa retraga 2 euro parca din card apoi ti baga in contul de paypall pentru verificare, peste 3 zile mergi la banca scoti un extras de cont si acolo la tranzactia de 2 euro o sa ai un cod de genu PP3243 si il introduci in paypall apoi poti folosi contul linistit