| ProblematicUser a întrebat:

DAU FUNDA! Vreau sa imi deschid o afacere sau sa ma angajez undeva unde se poate castiga foarte foarte foarte bine.(10-15 mii de euro/luna)stiu ca suna nebunesc, dar sincer uni castiga si mai mult.Nu veniti cu Nu crezic ca vrei prea mult,Nu se poate castiga, E imposibil etc.NU conteaza domeniul.

3 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Daca gasesti, spune-mi si mie.bafta!

| gir861 a răspuns:

Se poate, dar trebuie să înveți foarte mult. Pilot de încercare, pilot de cursă lungă, comandant de navă, avocat, notar, politician, transporturi la poli; sunt doar câteva exemple. Sau poți înființa propria afacere în domeniu alimentar, construcții, IT și lista poate continua.

| victor30 a răspuns:

Cati bani ai de investit intr-o afacere?