| Dsu_Adt_2000 a întrebat:

De 6 luni,factura CEZ vine prin mail,doar ca acum,la recalculare,pe factura online spune:,,Atentie! Aveti facturi restante!",am verificat toate facturile si sunt platite,doar ca la ultima,cred ca am platit-o ceva mai tarziu, cam dupa 17 zile de la data emiterii si am mai ramas sa dau cam 20 de bani, credeti ca de la cei 20 de bani am primit avertizarea aceea?
daca era cazul, din 29 mai, cand a fost platita ultima factura si pana acum nu mai aveam curent

2 răspunsuri:
| evileyes a răspuns:

Nu! Suma este prea mica ca sa fie o problema, am avut si au o problema asemanatoare la o factura Orange si mi s-a spus ca pana in 10 lei nu este nici o problema.

| Dsu_Adt_2000 explică:

Dar,totusi din ce cauza am primit atentionarea? nu inteleg