| tony19 a întrebat:

De unde pot sa iau o bicicleta Pegas? Va rog sa nu imi dati site-ul www.bicicletepegas.ro pentru ca nu l-au mai platit si nu pot sa comand de acolo.

4 răspunsuri:
| VadTot a răspuns:

Salut prietene! Daca esti din Bucuresti sper sa ma intelegi mai bine.
Deci..Pe langa Cinematograful Scala. Este un mare si cu etaj nici nu stiu cum sa i spun, ...Hai ca asta te va ajuta...

http://www.google.ro/......tp?/imgres
la parter au biciclete Pegas,!

| VadTot a răspuns:

Bucuresti Bulevardul Magheru

| tony19 explică:

Mai exact site-uri.Imi dau seama ca am specificat cam tarziu, insa nu vreau sa ma duc la capatul Romaniei pentru o bicicleta de 40 de ani care nu a mai vazut lumina soarelui din anii 80. M-ati inteles? Vreau o bicicleta in stare buna si, bineinteles sa fie model nou. Prin nou vreau sa zic sa aiba schimbator de viteze. Am nevoie de una de dama, insa daca gasiti un site cu biciclete pegas, ma voi ocupa eu de restul.

| Lioana a răspuns:

Http://www.bicicletapegas.ro/
E la singular nu la plural.