| anonim_4396 a întrebat:

Dragii mei, am o nedumerire. Un prieten din Spania a făcut un transfer bancar în contul meu. Mi s-a spus că durează în jur de o săptămână. Problema este că au trecut deja două săptămâni. Ceva nu este în regulă. Ce poate fi de vină? De menționat că s-a trimis o sumă peste €2.500 în cont. Informațiile au fost tastate corect. Atât eu cât și prietenul meu ne întrebăm același lucru. Unde sunt banii? happy

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu ne intreba pe noi ca n-avem de unde sti, singurii care puteti afla sigur sunteti voi.
Cel care ti-a trimis banii sa intrebe la unitatea bancara unde are contul iar tu sa intrebi la unitatea bancara unde ai contul.

| darrio2007 a răspuns:

Nu stiu prin ce ti-a trimis tie dar de obicei dureaza cateva ore.Trimiteam din Italia.Numai voi puteti afla ce s-a intamplat.Interesati-va.Noi nu suntem banca.

| Dismally a răspuns:

Daca nu au ajuns in doua saptamani cred ca ar trebui sa contacteze banca de la care s-a efectuat plata. In cateva zile ar fi trebuit sa iti intre in cont banii.