| ionutt a întrebat:

Era un joc pe pc (simplu) cu geografia romaniei dar si a pamantului. nu mai stiu cum se numea, vreau sa-mi spuneti voi, dar stiu ca avea nivele cu: rauri din romania, lacuri, judete, resedinte de judet, munti, din alte rari avea steaguri, tari din europa, din asia afrika etc. plsss dau funda ( apropo. parca avea un nume in engleza dintr-un singur cuvant)

2 răspunsuri:
| Furti a răspuns:

Google earth?

| o0ohrly a răspuns:

se numeste cumva TOMAPANT? ( t-ari, o-rase, m-unti, a-pe, p-lante, a-nimale, n-ume, t-otal )