| TheGazeTTeRuKi a întrebat:

Exista masinarie de facut bani de cumparat legal?

7 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Ma intreb cata educatie poti avea din moment ce reusesti/poti intreba o asemenea enormitate? rolling on the floor

| iSwag a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Omul glumea. De ce iei totul in serios? happy

| TheGazeTTeRuKi explică (pentru iSwag):

Nu glumeam rolling on the floor cauta DST ar trabui sa iti apara niste masinari mici de facut dolari trabuia sa fac poza ca acum nu mai gasesc rolling on the floor

| Zaygon a răspuns:

Am eu un 3D printer. Printez bancnote de 100 lei vand ma plictisesc. laughing

| iSwag a răspuns:

Da. Costa cam 150 de lei la mana a doua. Iti recomand si un teleportor.
http://www.amazon.co.uk/? tag=operadesktop14-sd-ro-21
-Astea care se vand pe site-ul asta stiu sa faca doar lire sterline si euro... dar te descurci tu.

| kteichd a răspuns:

Nu nu exista laughing