| mast3r a întrebat:

Exista vreun card de debit (eventual visa electron ) care sa iti dea dobanda pentru banii tinuti in contul atasat cardului? (ING avea aceasta facilitate dar au scos-o anul trecut )

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Sunt si carduri de debit, dar dobanzile sunt absolut infime, nu acopera nici a 10a parte a comisionului de administrare a contului. Pentru ce vrei tu exista conturi de economii

| mast3r explică (pentru suntserios):

Pentru cine mai cauta : am gasit ING card complet cu o dobanda de 3% pe an la banii care ii tii in cont si ii poti scoate oricand. Nu e mult dar...