| compcris00 a întrebat:

Funda.Pot eu sa imi fac un cont paypal(fara card bancar)care sa il unesc la niste site-uri pentru a-mi veni bani pe el, ca mai apoi sa pot extrage peste 1 luna, 2 luni, 1 an dupa ce s-a adunat o suma de bani in cont sa-i extrag la vreo banca?

7 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Musai trebuie card.

| compcris00 explică (pentru KodrutZ):

Pff un prieten mi-a zis ca pot, eu tot raminind asa mai confuz.Conteaza ce fel de card trebuie sa îmi fac ca e mastercard visa simplu\business paypal simplu\business daca vreau sa vind jocuri.

| KodrutZ a răspuns (pentru compcris00):

Pai stai asa, tu tot in R. Moldova esti? Va lasa astia de la PP sa faceti cont? Nu de alta, dar si cu Romania au avut ceva o perioada lunga de timp...
P.S. Trebuie VISA Electron ca sa poti sa scoti. PayPal Premier Verified e ok.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am cont de Paypal si am card Visa. Din curiozitate, de pe ce site uri primesti bani? Daca folosesti siteuri PTC, iti recomand http://www.clixsense.com/? 8073357. Sunt foarte seriosi si chiar platesc.

| compcris00 explică (pentru anonim_4396):

Site-uri ca itch.io si de genu ista

| Mariiiiiiiii a răspuns:

Nu cred happy

| razvan34567 a răspuns:

Https://ytimoney.xyz/117457120213658/ da poti si poti face bani si de aici daca vrei sa mai adaugi un site la colectia ta