| Chlo a întrebat:

Heeei la toata lumea.
Vreau si eu o lista cu anime'uri de dragoste si foarte multa drama ca de exemplu bokura ga ita sau school days.
Funda.
Mersi

Răspuns Câştigător
| theprettyreckeless a răspuns:

Lovely complexbig grin. favorita mea.
cat de altele, cauta pe net lista gen top 10 love anime sau ceva de genuhappy

4 răspunsuri:
| OmuVerde a răspuns:

Daruieste celor dragi un cadou ecologic de la Greenpeace: pixuri din hartie si plastic reciclat, semne de carte imprimate pe hartie reciclata (cu vapoarele Greenpeace), brelocuri, sireturi si tricouri inscriptionate. Comanda acum doar la Greenpeace Shop: http://www.greenpeace.org/romania/shop

| TwlGirl a răspuns:

Vampire Knight love struck

| MariaStancu00 a răspuns:

Top-ul meu:
1. Kamisama Hajimemashita
2. Kaichou Wa Maid-sama
3. Tonari no Kaibutsu-kun
4. Sukitte Ii na eu.
5. Kimi ni todoke (2 sez)
6. Inu x Boku SS
7. Clannad (2 sez)

| Torrie a răspuns:

Uite aici câteva anime-uri de dragoste frumoase:
Kimi ni todoke
Nana
Zero no Tsukaima
Kaichow wa Maid-sama
Mayo Chiki
Kaze no Stigma
Toradora;