| Deliiiiiia a întrebat:

Heeey...eu fac felicitari quilling...mai ales in vacanta ...foarte mult...si as dori sa le vand...ele sunt apreciate pe pagina mea de fb
..doar ca as vrea un site(inafara de o pagina pe fb...am.dar nu merge)...sau sa.mi creez un blog ceva...ma puteti ajuta? are cineva asa ceva? ..trebuie o anumita limita de varsta?(am 16 ani)? sunt paralela cu asta!laughing mersi mult! Funda MARE!

Răspuns Câştigător
| Brotacelul a răspuns:

Cel mai simplu ar fi prin www.ucoz.ro - iti ofera mult mai multe optiuni comparativ cu alte platforme de profil.

3 răspunsuri:
| William a răspuns:

Incearca Wix, e simplu si nu trebuie sa inveti html, css, bootstrap, javascript etc.
http://www.wix.com/

| IsabelaIssa a răspuns:

Http://availableon.net/
Iti recomand. :)

| bogdan1319 a răspuns:

Pot sa iti fac eu un site, sunt expert in coding, html, css, php, js si db