| aura23acp a întrebat:

Heelp! Am 16 ani si trebuie urgent sa trimit niste bani in Italia, am voie sa ii pun la western union, sau stiti alt undeva unde as putea sa-i pun, mentionez din nou ca nu am implinit 18 ani, credeti ca am voie sa pun?! Heeelp! Daca ii pot pune unde va, si unde?

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Poti sa-i trimiti doar daca este o valoare mica, pana pe la 100 euro.

| marfa a răspuns:

Poți sa ii bagi la bancomat în contul unei persoane sau poți sa trimiți cu un abonament de telefon

| aura23acp explică (pentru marfa):

Eu ma refer daca imi da voie sa-i pun la western?