| david4889 a întrebat:

am telefon HTC cu abonament la cosmote. intrebarea mea este daca pot termina abonamentul mai devreme? adica sa platesc toti bani odata sau altceva. va rog. dau FUNDITA!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, poti sa platesti restul abonamentului o data si sa-l inchizi. Dar te costa extraordinar de mult si nu stiu daca se merita.

Pentru ca tu platesti de fapt un serviciu. Platind restul lunilor acum, iti incheie si abonamentul si tu acele minute care oricum le platesti si ar fi trebuit sa le ai, nu le vei mai avea in lunile ce urmeaza.

O zi placuta.

1 răspuns:
| DataSoft a răspuns:

Dar de cat sa isi dea toti cu parerea nu suni mai bine la relati cu clienti telekom? nr. 1234 happy