| jeoytrp a întrebat:

HEI TPU! am urgent nevoie de ajutorul vostru, va rog spuneti-mi cum pot sa gasesc chirie in Olanda, in orasul HAGA, pentru ca intr-o luna nicep facultatea acolo si habar nu am unde voi sta, daca stiti ceva site-uri sau daca cunoasteti romani va rog sa-mi spuneti. DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Ana_Călin_1990 a răspuns:

Https://housing.justlanded.com/ro/Olanda Nu stiu, vezi si tu pe site-ul astawinking Daca nu, cazeaza-te la un hotel pana iti vei gasi o chirie.winking Sper ca te-am ajutat!