| ItDoesntMatter01 a întrebat:

Hey ..am o intrebare. daca iau un paysafe card de 50 de lei si cumpar ceva de pe net de 40 de lei... Unde raman acei 10 lei? ..se pierd?

Răspuns Câştigător
| Evolution a răspuns:

Rămân pe card.
Păstrezi acel cod şi il poţi folosi încontinuare, dar o să ai numai 10 lei pe acel cod.
Paysafecard este de fapt un bon cu un cod pe el care acolo conţin bani, poţi verifica pe site'ul official paysafecard cât sold mai ai pe un anumit cod.
Poţi combina 2 coduri, gen să ei un paysafe card de 25 de lei + acel cod care mai ai 10 lei pe el si ai in total 35 de lei.
Eu inainte să îmi fac card visa, cumpăram unele chestii cu paysafecard.