| MoonDance a întrebat:

Mie imi place foarte mult sa danse! z si as vrea sa deschid o scoala de dans sau ceva de genu...Ce ar trebui sa fac sa imi pot deschide?
DaU FuNdA!

Răspuns Câştigător
| adelinazrsh a răspuns:

In primul rand ai nevoie de bani pentru a-ti deschide o scoala de dans. Apoi, trebuie sa stii ce vrei si sa stii cat de important e sa duci totul pana la capat. Sunt multe demersuri si trebuie sa vorbesti pentru spatiu, materiale, muncitori, angajati, clienti. E mult de munca deci, trebuie sa muncesti pe branci ca sa deschizi o scoala de dans. Bafta!:*