| Defreyor20 a întrebat:

Idei pentru afaceri?
Bineinteles daca vrei spune si noua?

6 răspunsuri:
| maryusmono a răspuns:

Metode de facut bani... am citit pe www.bani-pe-internet.net cateva

| Vladone80 a răspuns:

Poti cauta o idee de afacere pe site-ul Enciclopedia Afacerilor! Mult succes!

| banidebuzunar20 a răspuns:

Buna. te pot ajuta eu, adauga-ma in lista bani_de_buzunar20@yahoo.com si iti voi da toate detaliile.

| peter44 a răspuns:

Buna ziua!
Va trimitem, cu acordul dumneavoastra cateva link-uri pentru a accesa mai multe informatii, dati clic pe ele sau lucrati cu, copy+paste

1) Prezentare video subtitrata in romana http://www.youtube.com/watch?v=pRriV3_5g_g;

2) Blog cu cateva informatii scrise
http://startgoldline.blogspot.ro/2012/07/blogul-goldline.html?spref=fb;

3) PAGINA FACEBOOK UNDE PUTETI CITI CE VA MAI INTERESEAZA
www.facebook.com/GoldlineproRomania

P.S.Vizionati videoclipul de mai multe ori.Cititi totul cu rabdare pentru a putea intelege sistemul. Daca tot mai aveti nelamuriri, sunati la 0758924003. Daca veti dori sa va inscrieti, veti avea sustinerea noastra pas cu pas....Noi nu vindem vise,ci va prezentam o oportunitate reala de lucru, pentru a castiga bani, care este verificata si care functioneaza 100%...
Va multumim pentru atentie,
O zi buna.,
GOLDLINE PRO ROMANIA

| peter44 a răspuns:

Buna ziua!
Va trimitem, cu acordul dumneavoastra cateva link-uri pentru a accesa mai multe informatii, dati clic pe ele sau lucrati cu, copy+paste

1) Prezentare video subtitrata in romana http://www.youtube.com/watch?v=pRriV3_5g_g;

2) Blog cu cateva informatii scrise
http://startgoldline.blogspot.ro/2012/07/;

3) PAGINA FACEBOOK UNDE PUTETI CITI CE VA MAI INTERESEAZA
www.facebook.com/GoldlineproRomania

P.S.Vizionati videoclipul de mai multe ori.Cititi totul cu rabdare pentru a putea intelege sistemul. Daca tot mai aveti nelamuriri, sunati la 0758924003. Daca veti dori sa va inscrieti, veti avea sustinerea noastra pas cu pas....Noi nu vindem vise, ci va prezentam o oportunitate reala de lucru, pentru a castiga bani, care este verificata si care functioneaza 100%...
Va multumim pentru atentie,
O zi buna.,
GOLDLINE PRO ROMANIA