| ascovit a întrebat:

Imi poate da cineva mai multe informatii despre loteria bonurilor? Unde se inscriu bonurile de luna asta? Am vazut ca ultima extragere a fost pentru bonurile din mai, se va face si pentru cele din luna iunie?

1 răspuns:
| alessia5158 a răspuns:

Extragerile nu sunt lunare, ci periodice --- prima a fost in 13 aprilie iar a doua in 21 iunie ( pentru bonurile fiscale emise in perioada 29 martie-31 mai).
Pentru bonurile fiscale emise in perioada iunie si iulie probabil ca extragerea va fi organizata in luna august.