| anonim_4396 a întrebat:

O intrebare adresata pariorilor sportivi si nesportivi : ce suma estimati ca ati pierdut pana in prezent? Credeti ca se mai poate recupera? Eu cred ca in cei 10 ani de cand pariez, am ajuns la un minus de vreo 10.000 lei si nu cred ca imi voi lua vreodata banii inapoi...

Răspuns Câştigător
| MateescuParker a răspuns:

Corect! Sa-ti mai spun ceva daca agentile de pariuri ar fi fost in pierdere, nu ar mai fi existat nicio agentie de pariuri, deci tot ei sunt in avantaj! App daca ti-a folosit raspunsul meu da-mi funda! big grin

3 răspunsuri:
| ArthurKn a răspuns:

In tot timpul asta am pierdut vreo 10 lei si am castigat vreo 6 lei la caini.
Am unii colegi care au bagat milioane si abia daca au scos 30-40 de lei dar am si unii colegi care de exemplu' au bagat la un pariu 12 milioane si au scos 40.

| MateescuParker a răspuns:

Pfff... Eu am avut "puterea" sa ma las, totii bani de chieltuiala ii bagam la pariuri crying Totii suntem in minus. Parerea mea este sa nu mai iti consumi banii la pariuri, eu am invatat ceva, decat sa bag banii in pariuri mai bine imi iau ceva sau ies pe afara happy Incearca sa te lasiwinking nu mai bine.

| fg0503 a răspuns (pentru MateescuParker):

Eu am inceput cu pronosport, unde ma chinuiam cu cateva duble, apoi au aparut pariurile sportive iar dublele sunt gratis happy Am cautat mai mult un sistem cu macar 50 % sanse de reusita decat castigul, apoi distractia, insa este mai mult stres decat relaxare. Este adevarat ca nu se merita, pretul este prea mare!

| MateescuParker a răspuns (pentru fg0503):

Corect! Sa-ti mai spun ceva daca agentile de pariuri ar fi fost in pierdere, nu ar mai fi existat nicio agentie de pariuri, deci tot ei sunt in avantaj! App daca ti-a folosit raspunsul meu da-mi funda! big grin