| MihocSilviu a întrebat:

O metoda buna de a castiga bani pe internet gen 500 de euro pe luna daca poate exagerez nustiu?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

500euro pe luna necesita cunostinte solide in vreun domeniu. Deci ce stii sa faci? programare? web design? cat de bun esti la SEO?

6 răspunsuri:
| johnnny123 a răspuns:

Da, exista. Din cauza asta niciun om cu acces la internet nu mai munceste, absolut toti stau acasa si fac 500 euro/luna.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Greu sa faci 500 de euro pe luna, stand acasa, cand nici macar nu stii sa scrii.

| AndreyBorona a răspuns:

Eu iti recomand marketglory, e cel mai simplu si placut, poti ajunge sa faci bani frumosi, dupa cateva luni se obsertva diferenta: http://www.marketglory.com/strategygame/Borona, eu joc de ceva luni si deja am facut ceva bani = referali si alte chestii care valoreaza destul de mult, dupa 5 luni ai sa vezi ca o sa castigi mult mai bine decat prostiile alea de clikuri.Bafta!

| MihocSilviu explică:

Aceasta suma este metodica nu tine-am neaparat sa o specific.
Am sperat sa primesc niste raspunsuri bune, dar na...

| KodrutZ a răspuns (pentru MihocSilviu):

"Metodica"? Uite asta e buba. Se pot face 500 EUR de acasa, insa trebuie' sa ai macar habar sa scrii in romana. Preferabil (si) engleza (macar). Altfel... cine stie, poate te duce capul la poker online, lol.

| shizu47 a răspuns:

Fa-ti cont pe www.exprim.ro, poti castiga bani completand sondaje, nu o sa ajungi la 500 de euro dar poti face ceva bani, nu strica niciodata :)