| CinevadinBucuresti a întrebat:

Ok, guys. Deci, imi doresc sa imi cumpar un laptop ASUS, ajunge pe undeva la 29 de milioane (lei vechi). Problema este ca acum sunt in ultimul an de liceu si dupa urmeaza sa fac dreptul deci nu voi avea timp sa muncesc deloc, cum as putea sa imi cumpar acest laptop (sa fac rost de bani) pana de ziua mea? (4 Octombrie)

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Muncesti la vara

| Danzell a răspuns:

Ba o sa ai timp. cum au timp aia care vin din afara bucurestiului asa ai si tu. eu la randul meu am lucrat ultimii doi an de facultate. eu personal nu sufar sa cer bani altora (inclusiv parintilor).