| Shimonakatokka a întrebat:

Parintii mei vor sa ma abandoneze dupa 18 ani din motive de *sanatate*. Ce pot sa fac? Cum as putea sa fac rost de un adapost macar? ajutor!

3 răspunsuri:
| CosmiinTezeu a răspuns:

Poti apela la o ruda timp in care sa muncesti cateva luni iti strangi nistr bani si incerci sa cauti un loc bun pentru tine si ieftin cat sa iti permiti stiu o sa fie greu dar viata ne rezerva tot timpu surprize bafta :*

| bogdanme889 a răspuns:

Pai,ai putea incerca sa strangi cativa bani, ca atunci cand te vor abandona, sa poti sta intr-un apartament pana te pui pe picioare, in timp ce studiezi (daca vei merge la facultate/liceu) poti sa mai lucrezi, oricum ca sa iti pot zice unde sa lucrezi poți să îmi spui daca ești fată sau băiat? Nu îmi dau seama dupa nume.

| bogdanme889 a răspuns (pentru bogdanme889):

Încă o întrebare, ce motive de sanatate?