| denisaT142 a întrebat:

Poți câștigă bani de pe Wattpad? Adică scrii o poeste, ai multi urmăritori și primești ceva pentru asta sau nu? FUNDĂ! happy

Răspuns Câştigător
| Cezar a răspuns:

Se poate, dar nu stiu daca prin wattpad, oricum daca ai ceva vizitatori intr-un numar de vreo 200 mai zilnic, se poate cumpara de la google adsense, e un program care iti pun niste reclame pe blogul tau si de obicei vizitatori mai dau click din intamplare sau intentie, asa se pot produce bani.

| Cristina_Ioana_2001 a răspuns (pentru Cezar):

Google AdSense e o aplicaţie de pe care poţi câştiga bani pe bune sau e un site?

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| vlad11222343 a răspuns:

Se pot castiga,dar greu, pe blogul tau, bagi reclame, si daca cineva apasa intentionat sau din neatentie castigi o anumita suma, dar mica

| Ea_Andre_2000_byBq a răspuns:

Nu,nu poti