| mysmile a întrebat:

Poti face un imprumut in banca daca nu ai salariu?

Răspuns Câştigător
| ElectronicPieces a răspuns:

Poti face imprumut doar daca ai un tip de venit (in afara alocatiei scolare). Poate fi o pensie de urmas, un salariu fix si stabil, etc. Daca ai dovada acestui tip de venit, poti sa faci orice imprumut happy

O zi placuta

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Doar daca ai alta sursa de venit legala, constanta si pe care o poti demonstra prin acte

| neutrino a răspuns:

Nu salariul este obligatoriu, ci venitul legal.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu ranga si cu sacul in spinare se rezolva cel mai repede. Glumeam.

| ElectronicPieces a răspuns:

Ei trebuie sa fie siguri ca ai cu ce sa le dai înapoi acel împrumut.

| george001 a răspuns:

Cum sa iti faci credit daca nu ai salariu? Ca sa il platesti cu CE? Munceste si plateste-ti taxele!

| TrippleXx a răspuns:

Da