| Ioan489 a întrebat:

Cand Confirm cardul de credit contului meu de paypal, si dupa ce imi extrage banii de verificare unde pot gasi codul acela din 4 cifre de verificare? Pot / Cum sa-l gasesc online sau sa ma duc la banca ( transilvania bank )? Cum sa procedez?

Răspuns Câştigător
| OlafSvartberg a răspuns:

In primul rand, suna la banca sa vezi daca te lasa pe PayPal (pe mine nu m-au lasat din prima, si am asteptat 2 saptamani pentru codul de confirmare din cauza asta)
Codul ar trebui sa apara pe extrasul de cont (majoritatea bancilor au Online Banking, deci intra pe site si vezi cum ajungi la extras). Daca nu o poti face online, trebuie sa mergi la banca.
Oricum, pe extras o sa iti apara un cod de 4 cifre cu PP in fata (ex PP1234), si cred ca taxa e de $1, care ti-l dau inapoi in 24 de ore.

Eu la Banca Transilvania am contul si am facut totul online...

| Ioan489 explică (pentru OlafSvartberg):

Cum sa o fac online, ca nu gasesc?

2 răspunsuri:
| Alexia26 a răspuns:

Codul iti apare pe extrasul de cont. Intra in contul tau BT24 si erifica extrasele.