| stefstefansteff123 a întrebat:

Sall TPU, daca eu am un cont bancar la bcr (am 16 ani iar contul e facut de scoala) si vreau sa imi fac un cont de AdSense ca sa primesc bani de la YouTube si il pun pe tata sa semneze in locul meu (nu am 18 ani) merge sa fac asa ceva? Sfatuiti-ma voi ce trebuie sa fac ca sa primesc bani de la YouTube cu generare de bani

1 răspuns:
| mont a răspuns:

Daca nu e interzis prin termenii si conditiile de la adsenzs poti fara probleme sa faci totul pe numele tau si sa retragi banii cand faci suma minima. Daca nu pune totul pe numele unui parinte.