| Mihay10 a întrebat:

Salut am castigat la un joc pe internet 55$ si spune ca imi trebuie cont paypal,payza, egopay sau perfectmoney si nu stiu cum sa imi fac astfel de cont ma puteti ajuta cu cateva detalii mai explicite?

2 răspunsuri:
| MikiMIHAI1324 a răspuns:

Zi-mi si mie cum se numeste sau lasa-mi un link ca o sa ma uit la el si o sa iti zic mai multe detalii

| Mihail2020 a răspuns:

Salut!
1 Trebuie sa ai un card online pentru a face tranzactiile tipuri de card:Visa, MasterCard, etc.
2 Dupa ce ai un card de asta iti trebuie sa faci un cont online:paypal, egopay, etc.
3 Cele mai folosite sunt Paypal si Payza iti faci un cont, pui toate datele tale corecte, confirmi contul.
Loginul la conturile online este prin email si parola, recomand sa nu fie aceeasi parola ca la mes.
4 Faci tranzactia din joc pe Paypal cei 55$.(El te taxeaza numai cand primesti bani in cont maxim de taxa este de 2.30$).
5 Din contul tau iti transferi in cardul tau, aicea bani pe card se transfera putin ca-m greu dar se transfera.