| ProblematicUser a întrebat:

Salut am o dilema care ma cam deranjeaza de ceva vreme.Am niste banuti si ma tot gandesc ce sa aleg un telefon(Samsung Galaxy S4) sau sa cumpar un Play Station 3 cu Gta v?

Răspuns Câştigător
| Georgemtb a răspuns:

Daca ai tableta, cat de cat buna, i-ati PS3 cu Gta Vwinking, daca n-ai tableta sau ceva cu care sa te joci touch screen gen Android, i-ati S4 daca chiar tii mult la el dar in locul tau imi luam PS4 sj mai strangeam 300 lei si-mi luam o tableta cu android peste 4. , adica versiunea androidului sa fie peste 4.

7 răspunsuri:
| miTzuliK93 a răspuns:

Eu as opta pentru telefon. Pentru jocuri am PC-ul, ce-mi mai trebuie PS. Bine, asta poate pentru ca nici nu sunt asa pretentios, si nici vreun gamer impatimit.

| SongokuJR a răspuns:

Du-te la femei tinere, iti va prinde bine

| 1cristian1990 a răspuns:

Daca iti iei un telefon o sa ai parte de un telefon, doar ca o sa mai poti intra pe net si aplicatii, etc. Daca iti iei un play station, o sa iti strici capu toata ziua cu jocuri si nu rezolvi nimic, jocurile vin si se termina, viata omului trece pe langa el!
Parerea mea e sa iti iei un telefon normal si sa realizezi ceva cu banii aia! Creaza-ti o amintire cu ei, ia-ti iubyta si mergeti in vacanta(300 euro), e vara, e frumos! Poti trai si fara telefon sau mai ales fara play station! Cumpara-ti o piscina (200 euro), un ATV mic( 300 - 400 euro), fa-ti o afacere cu ei, sunt afaceri in care poti incepe cu 500 euro! Sunt atatea!
La ce folosesti telefonul ala performant? Esti dispecer? Ai o functie inalta si nu vrei sa fi vazut cu un telefon urat?
Sper ca ti-am dat idei!

| galyperf89 a răspuns:

Clar Samsung Galaxy S4! Este un telefon foarte bun, foarte mare si vorba lui miTzuliK93, pentru jocuri ai calculatorul plus ca Samsung Galaxy S4 are Android deci te poti juca o multitudine de jocuri pe el plus ca ecranul este mare si grafica foarte buna! Aceasta este opinia mea, tu faci cum vrei si sper ca te-am ajutat! Bineinteles, daca mai ai alt smartphone bun cu ecran mare si grafica buna nu cred ca mai are rost sa iti iei Samsung-ul ci Play Station-ul happy

| NASA10 a răspuns:

Pai de ce ne intrebi pe noi asta tu ar trebui sa iti pui intrebarea,,, Ma daca sunt gamar imi iau un ps3 dar daca imi place sa vb cu fetele la telefon imi iau un Samsung galaxy S4,, big grin.

| Shizuo a răspuns:

Parerea mea este sa renunti la telefon si sa-ti cumperi ps3

| teodorgeorge a răspuns:

Eu il locul tau mi-as cumpara telefonul dorit! La un moment dat te vei plictisi de jocurile pentru PlayStation...si oricum, GTA V va aparea si pe PC in curand!
Dar nimeni nu iti poate impune nimic. Cumpara ce crezi ca te atrage mai tare. Succes!