| Dooghy a întrebat:

As vrea sa imi deschid o firma de constructii si va cer ajutorul cu privire la achizitionarea lucrarilor. Poate cineva sa imi explice cum as putea sa iau lucrari adica cum sa dau de doritori ce vor sa construiasca diferite imobile?

Răspuns Câştigător
| koWalski a răspuns:

Pai acum depinde de situatia ta. Daca firma ta are 3 angajati si 1 saraol,nu poti lua lucrari pentru constructia unui mare imobil,te-as sfatui sa iei lucrari mici,eu stiu de ex:izolarea cu polistiren,aplicarea vopselei decorative,interioare(pus gresie, faianta, parchet) etc. Daca ai mai multi angajati poti lua in considerare lucrari mai mari, sau totodata poti lua mai multe lucrari, oricum mai intereseaza-te si tu,+ca in cazul cu 3 angajati promovarea se face si mai ieftin, adica lipesti pe stalpi afise cu firma, ce faci si nr de tel sau e-mail, oricum bafta, FUNDA?

| Dooghy explică (pentru koWalski):

Da, ai dreptate asta si intentionez sa fac. Incep cu inceputul. Multumesc!

3 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Reclama,apoi se face licitatie contract. daca ai pret mic, iei, daca ai pile, iei, daca abia acum incepi...naspa.greu tare.

| K0sti a răspuns:

Iti faci reclama! Iti faci site de prezentare!