| Tibi_9863 a întrebat:

Salut cat este gramul de aur de 14k, 18k, 24k. la turci? daca stie cineva un pret?

6 răspunsuri:
| DeniiSsa a răspuns:

De 14k e 90 lei, 18k-115lei,24k-157lei

| arrakeen9999 a răspuns:

1. In Turcia totul e negociabil. Nu exista ceea ce ceri tu.
2. NU se pune accentul pe gramaj.

| Tibi_9863 explică (pentru arrakeen9999):

O fi el negociabil da cam cat este gramul 10 20 30 de dolari? pe mine ma intereseaza la un gram turcul cat cere pe gram o suma? in jur de cati dolari?

| DeniiSsa a răspuns (pentru Tibi_9863):

E in jur de 17$ ala de 14 k, si de 23$ ala de 18k...atat stiuhappy

| Tibi_9863 explică (pentru DeniiSsa):

Asta e altceva! 1 asa da sa vad ce raspunsuri mai primesc si daca e sa ma ia cu vrajeli sau alte panarame gen aurul e negociabil...iti dau tie funda ca ai fost prima :*

| DeniiSsa a răspuns (pentru Tibi_9863):

Mersi:*