| canazar94 a întrebat:

Salut cine imi poate spune si mie o afacere rentabila,vreau cu tot cu plan daca se poate,dar sa zica cineva care a vazut la cineva sau care o are aplicata,nu sa zica din capul lui, multumesc!

Răspuns Câştigător
| IisusHristos a răspuns:

Nu e chiar atat de simplu pe cat crezi sa primesti un raspuns la aceasta intrebare. In primul rand care este bugetul de care dispui pentru investitii? Unde vrei sa fie localizata afacerea ta? In orasul/sectorul/cartierul respectiv mai sunt astfel de afaceri? Daca da, cate? Reusesc afacerile deja existente acolo sa satisfaca cererile clientilor? Si sincer, nu stiu cine ar face un plan de afaceri corect si complet si ti l-ar da pe gratis. Sunt persoane care se ocupa de start-up-uri, dar in general ei lucreaza fie cu fonduri de investitii fie cu alte companii sau oameni instariti financiar (vezi Dan Voiculescu, Dinu Patriciu, Ovidiu Tender) ce doresc sa-si extinda portofoliul de afaceri. Succes.

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat