| GarenAP a întrebat:

Salut big grin
Am vrut sa cumpar un cont de steam cu Counter Strike GO, am gasit un anunt pe olx si cerea 25 de lei pe el si trebuia sa platesc cu paysafecardul. Am vorbit cu respectivul pe skype cam o ora... stiam ca se poate intampla ca dupa ce ii dau codul de paysafe sa ma ignore pur si simplu si sa nu imi mai primesc contul... dar din pacate m-a fraierit si mi-a luat banii.

Stie cineva daca pot sa fac ceva in legatura cu asta? Multumesc big grin

2 răspunsuri:
| Kampion a răspuns:

Pai sa iti fie invatatura de minte ca nu costa 5 euro cs:go, ca normal e 10 euro, puteai sa il iei de pe steam gratis, nu de pe rahatul ala de OLX.

| Kadar_Ferenc-Constantin_2000 a răspuns:

Te duci la politie cu numele de skype si OLX si cu dovada ca ti-a luat banii(daca ai) si se rezolva (si eu am patit la fel ca tine doar ca eu am vrut sa cumpar o placa video)