| canazar94 a întrebat:

Salut,in data de 5 a 3-2015 am facut la rzb un cont de economii in care sa depun timp de 5 ani minim 70 lei pe luna sau mai mult de 70, am depus prima oara 3600de lei dupa iar vreo 600lei si tot asa pana am facut 4200lei, am scos ieri 300de lei ca mi-a trebuit pentru ceva si azi iar 20 de lei, cand intru pe rbz internet banking vad ca am 7 lei toti bani pe card,sun la aia imi spune tot asa,am mai multe debitatri ca creditari, ce trebuie sa fac sau de ce imi spune asa, care se pricepe?

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Trebuie sa mergi la banca si sa soliciti un extras de cont, acolo poti vedea exact despre ce este vorba.
N-ai dat cardul si la altcineva?