| Korg99 a întrebat:

Stiti cumva daca pot scoate banii de pe contul meu de paypal pe cardul raiffeisen ( pe acest card imi deconteaza scoala abonamentele)?

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Da, poti! Singura chestie, trebuie sa stii numarul contului format din 24 cifre si litere ceva de genul 32RZBR0645... etc.

6 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Depinde ce card ai. Eu, da. Am Mastercard embosat.

| Korg99 explică (pentru Salontanul):

Pai mi-am facut card la banca Raiffeisen, pentru decontarea abonamentelor...e bun?

| Salontanul a răspuns (pentru Korg99):

Cum se numestesi este embosat? Adica are litere in relief?

| Korg99 explică (pentru Salontanul):

Da,are litere si numere in relief, si in dreapta jos scrie Maestro!

| Korg99 explică (pentru Salontanul):

Mersi boss!

| Salontanul a răspuns (pentru Korg99):

Multumesc si eu!

| Salontanul a răspuns (pentru Korg99):

Da, poti! Singura chestie, trebuie sa stii numarul contului format din 24 cifre si litere ceva de genul 32RZBR0645... etc.