| Bokila a întrebat:

Salut,sunt adolescent, 17 ani si am o suma de bani 2-4 milioane,nu vreau sa ii cheltui prosteste si vreau sa ii investesc in ceva sa fac un profit, suna ciudat dar vreau sa imi maresc suma.

Răspuns Câştigător
| IsabelaIssa a răspuns:

Poti sa faci mai multi bani din internet, vanzand diferite produse, avand comision la fiecare produs. Iti poti plati produsele ca sa le poti vinde mai departe, sau fara nici o investitie.

15 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

La suma pe care o ai profitul este mult prea mic.

| PedoBarbie a răspuns:

Poţi să cumperi de banii respectivi ceva ce ţine: un obiect ce îţi trebuie şi costă 2-4milioane. Profit nu ai cum să faci cu atâţia bani.

| Cata240 a răspuns:

Nu prea ai in ce sa investesti suma asta de bani. Ai putea sa cumperi niste lucruri si sa le vinzi putin mai scump dar nu stiu daca are rost.

| Afrikanu a răspuns:

Data viitoare specifica mai bine, 2-4 milioane de lei noi sau vechi, ca de sunt noi esti barosanhappy Investeste-i intr-o afacere profitabila ca sa faci mai multi. Eu de as avea 2 milioane de lei noi, as investi la bursabig grin. Prima varianta, iar a doua as investi intr-o pensiune sau un restaurant, sau un hotel. Bafta si sa faci mai multi.

| darrio2007 a răspuns (pentru Afrikanu):

De unde ar avea el, la 17 ani, 2-4 milioane de lei noi?

| Afrikanu a răspuns (pentru darrio2007):

Daca parinti lui sunt milionari in euro poate foarte usor sa aiba suma respectiva, in lei noi, nu de alta ca eu stiu cum e big grin

| darrio2007 a răspuns (pentru Afrikanu):

Nu ar fi pus pe aici aceasta intrebare.Ar fi avut destul de la parinti.Se injosea daca cerea sfaturi de la noi, astia mai de rand.

| Afrikanu a răspuns (pentru darrio2007):

Daca ai bani garla nu inseamna ca esti atotstiutor, corect? Respecta si vei fii respectat, unul dintre motto-urile mele. Pacehappy

| darrio2007 a răspuns (pentru Afrikanu):

De acord cu tine.Asta o spui tu.Dar acel gen de oameni nu gandesc asa.

| Bokila explică (pentru darrio2007):

Ma refer la 200- 400 de lei, daca eram milionar va dati seama ca nu apelam aici laughing

| Afrikanu a răspuns (pentru Bokila):

Omule iti doresc sa fii cel mai bogat om din lume dar sa nu uiti de unde ai plecat. Pacehappy

| darrio2007 a răspuns (pentru Bokila):

Asa cum am banuit.Afrikanu nu prea a inteles intrebarea ta.

| Adytzzzuuu a răspuns:

Salut, iti pot spune eu cateva metode foarte bune, putem discuta aici cojoc_adrian_daniel@yahoo.com O zi buna sa ai!

| ASTEF a răspuns:

Daca vrei poti sa faci un adapost pentru caini pentru ca, cainele este prietenul cel mai bun al omului! Sau poti face un azil pentru batrani! Bafta! Iti urez tie si familiei tale numai bine!

| daviddari a răspuns:

Baga la loto sau la pariuri sportive pana castigi