| Alex2594 a întrebat:

Acum cateva zile aproape ca mi-am luat teapa de la un individ care a facut un video si incerca sa fure conturi de Steam (sa aveti grija sa nu patiti ca mine)

In fine: Daca cineva are vreo 4 foldere: ssfn (ceva de genu se numea), steamlogin si parca mai erau si foldere din config, poate sa imi acceseze contul? Mi-am dat seama dupa ce i le-am trimis ca e o prostie si mi-am schimbat parola si acuma totul este ok, momentan.

(Cititi aici daca vreti sa stiti cum vi se poate fura contul mai nou asa.)
Deci el a spus ca daca trimiti un email catre o adresa de steam (falsa) in care ceri un item si zici ca l-ai pierdut si cica steam ti-l da inapoi. Apoi acesta iti spune sa trimiti vreo 4 foldere din steam catre acea adresa ca sa ii dovedesti ca esti posesorul acelui cont, nu va lasati pacaliti.E o teapa.

3 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Daca esti bou si nu ai cap, ti-o meriti. Problemele legate de Steam le rezolvi cu suportul lor, nu cu gigei de pe net care iti cer sa le trimiti foldere. Iar intrebarea ta care e?

| Staind a răspuns:

Okay

| Sellak a răspuns:

Crezi ca toti sunt la fel de idioti ca tine?laughing Tie daca iti zice unu ca iti da GTA VI gratis, doar ca are nevoie de cardul tau si de PIN, tu il dai fara sa eziti laughing