| anonim_4396 a întrebat:

Am fost pe site-u unibet si am bagat 50 lei... Din aia 50 au ramas 30 datorita pariurilor.
Am zis ca pe cei 30 sa-i bag la ruleta live. Acolo am facut 49 de lei dupa ( pentru cei care nu stiu la ruleta poti baga pe negru sau rosu. daca pica culoarea respectiva iti dublezi suma ). Apoi am bagat pe negru si a picat rosu cam 11 ture la rand. E normal asa ceva?straight face

Răspuns Câştigător
| AFR81 a răspuns:

Asa s-a nimerit. Am prins si eu cand juca un prieten la aparate si a nimerit cand sa dubleze de vreo 9 ori consecutiv tot rosu si si-a pierdut toti banii. Cel mai bine nu mai baga niciun ban acolo. Daca totusi simti nevoia, baga-i frate, dar joaca-i doar la pariuri. Acolo este, dupa mine, 40% noroc si 60% stiinta. La ruleta si la aparate si la ce mai e pe acolo e 100% noroc, noroc care lipseste cu desavarsire cam la toata lumea care joaca la ele. Daca ai rabdare (desi din ce vad nu pari genullaughing ) si joci dupa cineva priceput, cineva care iese pe + luna de luna (sunt cativa pe facebook), pe termen lung, iti poti scoate un profit frumos. In orice caz, banii tai, decizia ta, eu ti-am dat doar un sfat. Multa bafta!

1 răspuns:
| Hhwswas a răspuns:

Merita sa bag alti bani ca sa-i scot?; p