| Snitzhal a întrebat:

Am o intrebare. Ce imi puteti spune despre joburile entry-level? Vreau sa aplic in Anglia la un post entry-level permanent si sa ma mut acolo. Se primeste salariu? Pot aplica la un astfel de job si daca nu am facultate? Eu termin anul asta liceul si speram sa pot sa aplic la un job in Anglia sa ma pot muta. Niste sfaturi pentru cum as putea sa-mi redactez CV-ul daca nu am facultate facuta si nici experienta? Dau funda! Multumesc anticipat! big grin

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Depinde despre ce job e vorba. Entry level inseamna fara experienta sau cu experienta putina. De platit sunt platite, dar salariile sunt destul de mici